logo-3qq-jz-200x92

WEBINAR: STORYTELLING W PODNAJMIE

Porozmawiamy o tym, dlaczego warto używać historii w kreowaniu podnajmu, jak ich używac i, przede wszystkim – gdzie.

Piątek, 18 stycznia 2019, 19:00

co dostaniesz?

Spotkajmy się 18 stycznia, w piątek, o 19:00, na webinarze „Storytelling w Podnajmie”. Porozmawiamy o tym, dlaczego warto używać historii w kreowaniu podnajmu, jak ich używac i, przede wszystkim – gdzie.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się

  • Gdzie w procesie podnajmu używać historii
  • Jak ich używać
  • Jakie są cztery konkretne miejsca, do których historie pasują idealnie
  • Dlaczego historie działają tak dobrze
  • Jak historiami zwiększyć skuteczność wpływu na właścicieli

Prowadzący

Jerzy Zientkowski 

Mówca inspiracyjny, autor, mentor i trener. W latach 2011-2016 wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i dyrektor programowy międzynarodowego Spectacular Speaking oraz Festiwalu Inspiracji. Członek prestiżowego BTI Speakers Club.
Członek Toastmasters, ACG, ALS, założyciel i mentor pięciu klubów. Pięciokrotny Mistrz Polski w przemówieniach, w 2012 roku dotarł do finałowej szóstki najlepszych mówców Mistrzostw Europy w Bonn.
Rocznie mówi do blisko 40tys osób, prowadząc kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji. Mentoruje klientów wyższego szczebla zarządzania, pomagając w sytuacjach „podbramkowych”.
Jego mowy uświetniały prestiżowe wydarzenia m.in.: TEDx, Spectacular Speaking, Kongres Business Intelligence, Diamenty Sprzedaży, Kongres Kadry oraz wiele innych ogólnopolskich konferencji. Jest zapraszany na sceny, gdzie przemawia obok najlepszych polskich i światowych mówców: Briana Tracy, Roberta Cialdiniego, Darrena LaCroix, Marka Browna, Jacka Walkiewicza i innych.
Szkolił i przemawiał m.in. dla Al Fianco Partners, Allegro, Allianz, Aviva, Aon Hewitt, BGK, Benefit, Bre Bank, Bricoman, BZ WBK…