logo-3qq-jz-200x92

WEBINAR: STORYTELLING W PODNAJMIE

Wiarygodność i jej budowanie za pomocą pytań i odpowiedzi, czyli jak wywrzeć najlepsze wrażenie na właścicielu mieszkania.

Piątek, 22 lutego 2019, 20:00

co dostaniesz?

Spotkajmy się 22 lutego, w piątek, o 20:00, na webinarze „Storytelling w Podnajmie”. Porozmawiamy o tym, jak budować wiarygodność, która pomaga sprzedawać. Dowiemy się, dlaczego pytania, odpowiedzi i to, jak odpowiadamy właścicielom na ich pytania mogą być kluczowe.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się

  • Dlaczego wiarygodność jest tak ważna
  • Jak budować wiarygodność w procesie kreowania podnajmu
  • Jak odpowiadać na pytania
  • Jak zbudować proces, który da nam emocjonalną i profesjonalną swobodę w odpowiadaniu na pytania

Prowadzący

Jerzy Zientkowski 

Mówca inspiracyjny, autor, mentor i trener. W latach 2011-2016 wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i dyrektor programowy międzynarodowego Spectacular Speaking oraz Festiwalu Inspiracji. Członek prestiżowego BTI Speakers Club.
Członek Toastmasters, ACG, ALS, założyciel i mentor pięciu klubów. Pięciokrotny Mistrz Polski w przemówieniach, w 2012 roku dotarł do finałowej szóstki najlepszych mówców Mistrzostw Europy w Bonn.
Rocznie mówi do blisko 40tys osób, prowadząc kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji. Mentoruje klientów wyższego szczebla zarządzania, pomagając w sytuacjach „podbramkowych”.
Jego mowy uświetniały prestiżowe wydarzenia m.in.: TEDx, Spectacular Speaking, Kongres Business Intelligence, Diamenty Sprzedaży, Kongres Kadry oraz wiele innych ogólnopolskich konferencji. Jest zapraszany na sceny, gdzie przemawia obok najlepszych polskich i światowych mówców: Briana Tracy, Roberta Cialdiniego, Darrena LaCroix, Marka Browna, Jacka Walkiewicza i innych.
Szkolił i przemawiał m.in. dla Al Fianco Partners, Allegro, Allianz, Aviva, Aon Hewitt, BGK, Benefit, Bre Bank, Bricoman, BZ WBK…